DOJAZD

    -

    Osiedle "Nowe Psary" to najnowsza inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Psarach Polskich koło Wrześni. Psary Polskie to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, w gminie Września. Miejscowość położona jest w spokojnej okolicy, nad rzeką Wrześnicą, w otoczeniu terenów rolnych i leśnych. Odległość do centrum Wrześni (miasta położonego około 50 km na wschód od Poznania) to około 3 km, gdzie znajdują się centra handlowe, sklepy spożywcze, PKS, PKP, placówki oświaty, szpital, banki, punkty usługowe, tereny rekreacyjne i inne. Położenie Psar Polskich stanowi dobre połączenie rozwijającego się biznesu i przemysłu z dostępnością do terenów zielonych (około 1 km do Zalewu Lipówka, przy którym położona jest restauracja z hotelem, plaża z pomostem, placem zabaw dla dzieci i mini siłownią).

    W Psarach Polskich znajduje się sklep spożywczy, a w odległości około 1,5 km (Nowy Folwark) apteka. Psary Polskie graniczą z Nowym Folwarkiem, gdzie mieści się Zespół Szkół w Nowym Folwarku (szkoła podstawowa i gimnazjum). Około 1 km od miejscowości położone są hurtownie artykułów spożywczych (Eurocash Cash & Carry) oraz hurtownie chemii gospodarczej i artykułów przemysłowych.

    Września leży na najważniejszym szlaku komunikacyjnym Europy, który rozpoczyna się we francuskiej Bretanii, a kończy w Moskwie. W odległości około 4,5 km od Psar Polskich znajduje się autostrada A2, która łączy Berlin z Warszawą. Niemal równa odległość dzieląca Wrześnię pomiędzy tymi dwiema stolicami europejskimi czyni miasto jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów w Wielkopolsce. Około 3 km od miejscowości znajduje się droga krajowa nr 92, którą można dojechać do Poznania (około 40 minut) około 2 km od droga krajowa nr 15 w stronę Gniezna/Torunia (dojazd do Gniezna około 20-25 minut), około 4 km drogi krajowe nr 432 Środa/Śrem/Leszno i 442 Pyzdry/Gizałki/Kalisz. Ponadto Września posiada doskonale rozbudowaną sieć komunikacyjną między wieloma ważnymi miastami Polski - bezpośrednie połączenia autobusowe i kolejowe z takimi miastami, jak Poznań, Gniezno, Kraków, Łódź, Konin, Kielce i inne.